Nógrád Vármegye Közgyűlésének

Elnöke

 

 

MEGHÍVÓ

 

 

A Nógrád Vármegye Önkormányzatának Közgyűlése soron következő ülését összehívom

 

2026. február 12-én (csütörtökön) 9.00 órai kezdéssel

 

Salgótarjánban, a Vármegyeháza Hadady-Hargitay termébe.

 

Napirend:

 

 

1.       Tájékoztató a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Nógrád Vármegyei Igazgatósága 2025. évi tevékenységéről

Előterjesztő: Lehel Zoltán vármegyei igazgató

 

2.       Jelentés a két ülés között történt főbb eseményekről, átruházott hatáskörben hozott döntésekről és a közgyűlés ülésére készült előterjesztésekhez kapcsolódó bizottsági véleményekről, javaslatokról

Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke

 

3.       Javaslat Nógrád Vármegye Önkormányzata 2026. évi költségvetéséről szóló önkormányzati rendelet megalkotására

Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke

 

4.       Javaslat Nógrád Vármegye Önkormányzata Közgyűlésének a közgyűlés és szervei Szervezeti és Működési Szabályzatáról szóló önkormányzati rendeletének módosítására

Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke

 

5.       Javaslat a Tisza Párt „Magyarország 2027-2035 konvergenciaprogram” című adóemelési és megszorítócsomag elutasítására

Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke

 

6.       Javaslat Nógrád Vármegye Integrált Területi Programja 2021-2027 (6.0) elfogadására

Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke

 

7.       Javaslat Nógrád Vármegye Közgyűlésének Elnöke 2026. évi szabadságolási ütemtervének jóváhagyására

Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke

 

8.       Javaslat a Palóc Mentőalapítvány támogatására

Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke

 

9.       Egyebek

 

Salgótarján, 2026. február 5.

                                                                                                                   Skuczi Nándor