Nógrád Vármegye Közgyűlésének
Elnöke
MEGHÍVÓ
A Nógrád Vármegye
Önkormányzatának Közgyűlése soron következő ülését összehívom
2026. február 12-én (csütörtökön) 9.00
órai kezdéssel
Salgótarjánban, a Vármegyeháza Hadady-Hargitay termébe.
Napirend:
1. Tájékoztató a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Nógrád
Vármegyei Igazgatósága 2025. évi tevékenységéről
Előterjesztő: Lehel Zoltán vármegyei igazgató
Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke
Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke
Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke
Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke
6.
Javaslat Nógrád Vármegye Integrált
Területi Programja 2021-2027 (6.0) elfogadására
Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke
7.
Javaslat Nógrád Vármegye
Közgyűlésének Elnöke 2026. évi szabadságolási ütemtervének jóváhagyására
Előterjesztő: Skuczi Nándor, a közgyűlés elnöke
8.
Javaslat a Palóc Mentőalapítvány támogatására
Előterjesztő: Skuczi Nándor, a
közgyűlés elnöke
9. Egyebek
Salgótarján, 2026. február 5.
Skuczi
Nándor